O NÁS

ARVAL, ZNAČKA BNP PARIBAS

Společnost arval založená v roce 1989 je dceřinou společností bnp paribas, která se specializuje na leasing a řízení flotil služebních vozidel.
Bnp paribas(www.bnpparibas.com) je přední evropská společnost působící v oblasti globálních bankovních a finančních služeb v mezinárodním měřítku a podle standard & poor’s je to jedna ze 4 nejsilnějších bank na světě. Skupina je přítomna ve více než 85 zemích a má 161 000 zaměstnanců (z toho 124 000 v evropě). Skupina vlastní klíčové pozice ve třech hlavních sektorech: podnikovém a investičním bankovnictví, řízení aktiv a službách a drobném bankovnictví. Banka je přítomna v evropě ve všech svých obchodních činnostech a v oblasti drobného bankovnictví jsou jejími domácími trhy francie a itálie. Společnost bnp paribas má dále silnou přítomnost ve spojených státech, silné pozice v asii a na vznikajících trzích. Od roku 2006 jsou podnikové financování a investiční činnosti, stejně jako leasing se službami, nově seskupeny v rámci obchodní sekce equipment solutions, která kromě arvalu zahrnuje tyto společnosti:
1-bnp paribas lease group, specializující se na financování prodeje zařízení a investice
2-artegy, která se věnuje pronájmům se službami a řízením průmyslových a těžkých vozidel
3-arius, specialista na pronájem a řízení počítačového vybavení
V rámci equipment solutions využívá společnost arval své rozsáhlé zkušenosti a nejlepší praxi, přičemž předává svou odbornou kvalifikaci a know-how v oblasti vztahu s výrobci automobilů, importéry a distributory profesionálních zařízení.

OPĚTOVNÝ MARKETING SPOLEČNOSTI ARVAL

Na konci období leasingu prodává skupina arval group svá ojetá vozidla zejména profesionálním zákazníkům. Skupina arval má zájem využívat všechny obchodní kanály, což umožňuje efektivní distribuci jejích výrobků vyhledávaných na trhu ojetých vozidel. Aby skupina arval podpořila přímé prodejní kanály vozidel pro profesionály, zřídila internetovou platformu, kterou sdílejí všechny její evropské subjekty. Tato platforma, která se zaměřuje na standardizaci a transparentnost popisu vozidel, arvalu umožní zpřístupnit jeho produkty široké veřejnosti obchodníků po celé evropě.

arval.jpg