JAK TATO SLUŽBA FUNGUJE?

Tato internetová stránka je věnována zejména odborníkům z automobilového průmyslu, aby mohli nakupovat vozidla, která byla dříve provozována v rámci operativního leasingu u společností skupiny Arval.

JAK TATO SLUŽBA FUNGUJE?

1

Chcete-li se stát zákazníkem této internetové stránky, musíte si podat žádost. K podání žádosti musíte vyplnit a ověřit registrační formulář.

2

Poté bude vaše žádost rychle zpracována. Jakmile bude vaše registrace ověřena, váš prodejce vám zašle e-mail, který bude obsahovat všechny náležitosti potřebné k dokončení vašich dokumentů.

3

Dále obdržíte své identifikační číslo a heslo, které budete používat pro přístup do prodeje vozidel.

PRO SVÉ NÁKUPY BUDETE MOCI POUŽÍVAT DVA ZPŮSOBY PRODEJE: - BUĎ OKAMŽITÝ NÁKUP ZA NABÍDNUTOU CENU, - NEBO ÚČAST V AUKCI, VE KTERÉ PODÁTE NEJLEPŠÍ NABÍDKU.

Když vám bude vozidlo přiděleno, budete o tom informováni e-mailem. Z přiložené zprávy si vytisknete objednávku, tu orazítkujete, podepíšete a faxem ji vrátíte. Pak se bude vaše objednávka považovat za dokončenou.

Po obdržení objednávkového formuláře a úplném zaplacení splatné částky bankovním převodem vydá společnost Arval oprávnění k vyzvednutí vozidla.  

PROČ SE STÁT ZÁKAZNÍKEM MOTORTRADU?

SPOUSTA VÝHOD PŘI NAKUPOVÁNÍ VOZIDEL NA MOTORTRADU

přístup k široké nabídce vozidel, stáří 24 - 60 měsíců, výběr z různých značek a motorizací

v nabídce okolo 6.000 vozidel z celé Evropy. Prodej 24hodin denně, 7 dní v týdnu.

Kompletní a jasný popis vozidla zpracovaný nezávislou inspekční společností.

Přístup zdarma do nabídky ARVALU

Klikněte pro zobrazení formuláře